قیمت امروز طلا

کدخبر : 976

قیمت امروز طلا روی مبلغ 1 میلیون و 218 هزار تومان تعیین شده است.

 

به گزارش رصدورزشی پلاس، قیمت طلا مدام در حال نوسان است. قیمت طلا در هفته گذشته روند کاهشی داشت. قیمت طلا نسبت به چندماه پیش نیز روند مناسب تری را تجربه کرده است. قیمت طلا امروز از مرز یک میلیون و200 هزار تومان رد شده است.

قیمت اونس جهانی طلا امروز یکشنبه سوم بهمن‌ماه به دلیل تعطیلی نرخ‌های جهانی طبق همان نرخ قبل در بالاترین نرخ  ۱۸۳۶ و در پایین‌ترین نرخ ۱۸۲۹ دلار اعلام شد.

قیمت طلا ۱۸ عیار در بالاترین نرخ بازار نیز امروز در بالاترین قیمت یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و در پایین‌ترین نرخ یک میلیون و ۲۱۱ هزار تومان ثبت شده است.

 

تکاپوی اونس برای جهش

با توجه به اینکه بدهی ایالات‌متحده به بالاترین سطح خود از زمان جنگ‌جهانی دوم رسیده است و باعث شده تا بازده واقعی اوراق به پایین‌ترین سطح خود برسد، اونس طلا در معاملات بازار جهانی با وجود عقبگرد در آخرین روز هفته، توانست هفته‌‌‌‌‌‌ای مثبت را به پایان برساند، به‌طوری‌که عملکرد هفتگی این فلز گرانبهای جهانی ۰۷/ ۱درصد رشد را رقم زد و در قیمت ۱۸۳۶ دلار بسته شد.

به عقیده برخی از کارشناسان این حوزه، به احتمال زیاد فعالان بازار طلا با نگاه به اینکه اقتصاد آمریکا چقدر قوی است، در برابر فروش بیش از حد در بازار آسیب‌پذیر نخواهد بود، بنابراین اگر قیمت‌ها پس از اتخاذ تصمیمات فدرال‌رزرو بتوانند از سد ۱۸۵۰‌دلاری عبور کنند، مسیر رسیدن به قیمت ۱۹۰۰‌دلار هموار خواهد شد.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان